SEO Neden Gereklidir?

SEO Neden Gereklidir?

     İnternet dünyasında var olmak, ürün ya da hizmet verebilmek eskiye oranla daha da zorlaştı. Bunun temel sebebi sizin yapmış olduğunuz hizmet veya satmakta olduğunuz ürünün sizin dışınızda bir çok firmanında satıyor olması. Lakin sadece siz satıyorsanız bu durum elbette ki daha kolay olacaktır. Bunun olması günümüzde mümkün değildir. Bunca rekabet varken öne  çıkmanızı ancak SEO sağlayabilir.

     SEO Türkiye’de 6-7 yıldır profesyonel anlamda yapılmaktadır. En büyük markalarda dahil olmak üzere, bir çok firmanın bu yola başvurarak elde ettikleri kazançlarını katladıkları bilinmektedir.İhtiyacı yok gibi görünen firmaların bile…

     SEO neden gerekli? sorusuna verilecek en iyi yanıt, sizinle aynı işi yapan firmalardan Google sıralamasına göre daha üst sıralarda olabilmek için gerekli denilebilir. Google gibi herkesçe bilinen ve kullanılan bir arama motoru sitenizi üst sıralara çıkartmak için belli başlı aşamalar ve kriterlerden geçmenizi istemektedir. Bu aşamaları doğru bir şekilde geçmek ,sizin sitenizin Google aramalarında üst sıralarda olması ile mükafatlandırılır. Size güvenilirlik, kazanç ve marka değeri kazandıracaktır.

     Bunun da size daha çok tanınabilirlik katacağından şüphe duymuyorum.Sizi tanımayan ve daha önce hiç sizle ilgili bilgi sahibi olmayan bir kişinin size ulaşmasından daha iyi ne olabilir ki?

     Sonuç olarak SEO; sizin marka olmanızı, şehrinizde yada ülkemizde daha çok tanınmanızı bu tanınmışlıkla oluşan bir güveni ve daha çok kazanmanızı sağlayacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir