seo paketleri

SEO Paketleri

Türkiye de yeni gelişen SEO sektöründe SEO firmaları bu büyük avantajı müşteri kitlesine sunmak için çeşitli yöntemler ve kampanyalar sunmaktadır. SEO paketleri de bu kampanyalardan en cazip olanıdır. Maddi konularda sıkıntı çekebilecek olan müşteriler için düşünülmüş olan bu kampanyaların nasıl oluşturulduğundan bahsedelim.


SEO bilindiği gibi anahtar kelimeler üzerinden yapılan çalışmalar bütünlüğüdür. Bu anahtar kelimeler web sitenizin konusu ile ilgili olmalıdır. Anahtar kelimeler belirlenirken kelimenin rekabet durumundan, aranma hacmine kadar bir çok şey göz önüne alınarak seçilmektedir. SEO paketleri, bu anahtar kelimelerin sayısına göre belirlenir. SEO fiyatları kelimeler üzerinden belirlenir. Çalışılacak kelime sayısı aynı zamanda SEO fiyatını belirler. Örneğin çalışılacak kelime için belirlenen fiyat 300 TL olsun. Siz 5 kelime için çalışma yaptırmak isterseniz fiyat 1500 TL olacaktır. İşte bu durumda SEO paketleri devreye giriyor. Normalde ödemeniz gereken aylık tutar 1500 TL den 1200 TL gibi bir ücrete düşüyor. Bu fiyat da müşteri kitlesini olumlu yönde etkiliyor.
SEO paketleri oldukça iyi avantajlar sağlamaktadır. Tabi ki bu paketler her SEO firmasına göre farklılık gösterebilir. Kelime başı ücretler de değişebilir.
Web sitenizin belirlenen kelimelerde yükselmeye başlamasıyla dijital dünyada ulaşacağınız başarı aynı zamanda sattığınız ürün yada verdiğiniz hizmeti de daha kaliteli ve güvenilir yapacaktır. Bu durum sizlere daha fazla müşteri kitlesi kazandıracaktır.

     Kısacası SEO için verdiğiniz ücret de size fazlasıyla geri dönecektir. Böyle bir reklam ile daha fazla kişiye hitap eden bir firma olabilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir