Kurumsal SEO

     Ülkemizde bir çok kurumsal firma mevcut. Bu firmalar kendilerini tanıtmak , reklam yapma , konuları gibi bazı sıkıntılar çekmektedir. Kurumsal SEO‘nun amacı bu tür firmaların sorununu çözmektir. Bu firmalar için çeşitli forum sitelerinde , haber sitelerinde tanıtım yaparak ihtiyaç olması halinde çeşitli satış stratejileri geliştirir ve bu sorunları ortadan kaldırır. Google sıralamasında gerekli anahtar kelimeler üzerinden çalışarak sıralamasını yükseltir ve hitap edilen kullanıcı kitlesini arttırır.

Kurumsal SEO danışmanlığı sizleri olmanız gereken sıralamaya getirmeyi hedeflemektedir. Yaptığımız çalışmalarla sizleri rakiplerinizden daha fazla kullanıcıya ulaştırmak , sizlerin marka değerini yükseltmek belirlenen anahtar kelimeler üzerinden Google sıralamanızı yükseltmek için gereklidir. Bu kurumsal bir firma için olmazsa olmaz bir reklamdır. Google’da kullanıcıların ilk sayfanın dışında kalan sayfaları çok az ziyaret ettikleri bilinmektedir. Bu nedenle sitenize kullanıcıların ulaşması zorlaşmakta bu da kazancınızı azaltmaktadır. Kurumsal SEO bu avantajları sizlere sunmaktadır.

     Siteniz incelenir ve  SEO’ya uyumlu olup olmadığına bakılır. Uygun değilse sitenizde yapılması gereken değişiklikler yapılır. site içi SEO düzenlemesi yapıldıktan sonra sizlerin belirlediği anahtar kelimelerin ne kadar arandığı araştırılıp sizler için en iyi olacak anahtar kelime seçilir. Bu anahtar kelimeler üzerinden yapılan çalışmaların Google’a yansıması 3-5 ay arasında kelimenin rekabet durumuna göre değişir. Kesin bir zaman vermek doğru değildir. Gerekli çalışmalar yapıldıktan sonra siteniz bu kelimelerde yükselmeye başlar. Aynı zamanda yapılan forum tanıtımları , haber sitesi tanıtımları ile reklamlarınız yapılır.

Kurumsal SEO çalışmaları sizlere gereken olanakları sağlamaktadır. İhtiyaç olması halinde çeşitli konularda sizlere destek verebiliriz. Bukalemun Bilişim olarak kurumsal SEO danışmanlığında sizlere en iyi hizmeti sunmak bizlerin en çok önem verdiği ilkemizdir. Bizimle çalışmak isterseniz web sitemizden, sosyal medyadan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kurumsal SEO hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz sağ tarafta bulunan formu doldurabilirsiniz. Veya iletişim numaramızdan hızlıca bizimle iletişim kurarak aklınıza takılan sorulara hızlıca yanıt alabilirsiniz.

kurumsal seo bukalemun bilisim

Not Bırakın Biz Sizi Arayalım !

2 + 6 = ?

Dilerseniz birde referanslarımıza göz atın ?