SEO Danışmanlığı

Dijital ortamda sizleri daha fazla kullanıcıya ulaştırmaya yönelik çalışmalar yapılmaktadır. SEO danışmanlığı da bu çalışmalardan biri, belki de en önemlisidir. Çoğu kurum veya kişi web sitesi sahibidir. Fakat yeterli kullanıcı sitenize ulaşamaz ise web sitenizin olması bir anlam ifade etmemektedir. Sitenizin yaptığınız çalışmalarla ilgili anahtar kelimelerde beşinci sayfada çıkması size bir kazanç sağlamamaktadır. Bu durumda web sitenizi yaptırırken ödediğiniz ücret boşa gitmiş olmaktadır.

YYapılan araştırmalarda Google’da aranılan anahtar kelimelerden sonra çıkan sitelerin yanlızca ilk sayfadakilerde çok miktarda kullanıcıya eriştiği bilinmektedir. Siteniz ilk sayfada değil ise ihtiyacınız olan SEO danışmanlığıdır. İstenilen anahtar kelimelerde sitenizin sıralamada yükselmesi sizi daha çok kullanıcıya eriştirecek ve böylece daha çok para kazanmanızı sağlayacaktır. Bu şekilde dijital ortamda pazarlama yapabilir , kendinizi daha büyük bir kesime tanıtabilirsiniz. Web sitenizi daha aktif kullanabilmek için gereklidir. Bir web sitesi yeterli kullanıcıya ulaşamıyorsa o web sitesi size hiç bir şey kazandıramaz. Fakat siteniz yeterli kullanıcıya erişiyorsa o site aynı zamanda sizin reklamınızı yapar ve sizinle daha fazla çalışmak isteyen kişilerin olmasını sağlar.
Web sitesi dünyaya açılan bir kapıdır. Size erişebilen bir çok kişi ya da kurumla çalışma imkânı sunar. Şöyle düşünebiliriz; sizinle çalışan kişilerden ortalama olarak 300 TL kâr ediyorsunuz diyelim. Web sitesi üzerinden size aylık 3 kişi gelir ise siz ayda 900 TL daha kazanacaksınız. SEO danışmanlığı ücreti sizi çok fazla etkilemeyecektir. Sitenizden size 10 kişi de gelebilir. Böyle hesaplarsak çok daha fazla kazanmış olursunuz. Hem de aynı danışmanlık ücretini ödeyerek. Firmanız bünyesinde hali hazırda sizinle çalışan müşterilerinizin dışında daha fazla müşteri kazanmış olursunuz.

Öncelikle danışmanlık alacağınız kişi yada kurumun web sitesini inceleyin. Referans olan kişi ya da kurumlara bakın. Sitesi hangi kelimelerde kaçıncı  sırada? Eğer bunlara bakarak kişi ya da kurumu beğenirseniz kendisiyle de görüşün. İçinize sindiyse o kurum ya da kişi ile çalışmaktan çekinmeyin. SEO biraz zamana dayalıdır. Bugün anlaşıp yarın yükselemezsiniz. Bu nedenle biraz sabredin ve yaptığınız yatırımın karşılığını almayı bekleyin.

Geçmişten günümüze; SEO, Web Site Tasarımı ve Sosyal Medya Danışmanlığı alanlarında,

tasarımı ve yönetimi bize ait olan işlerin sergilendiği alandır.

seo danismanligi - bukalemun bilisim

SEO Danışmanlığı hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz sağ tarafta bulunan formu doldurabilirsiniz. Veya iletişim numaramızdan hızlıca bizimle iletişim kurarak aklınıza takılan sorulara hızlıca yanıt alabilirsiniz.

seo danismanligi - bukalemun bilisim

Not Bırakın Biz Sizi Arayalım !

7 + 0 = ?

Dilerseniz birde referanslarımıza göz atın ?