Web Tasarım

Web tasarım, internet ağları üzerinden herkesin size ulaşabileceği bir adrestir. İnternet dünyasında bir web sitenizin olması sizi farklı gruplardan kişilerin bulabilmesine ve yaptığınız çalışmalarla ilgili daha çok bilgi sahibi olmanızı sağlar. Kurumsal olarak yapılan kartvizit ,broşür gibi alanlarda web sitenizin adresinin olması bile kişilere güven verici ve olumlu karşılanır.

     Web sitesi yaptırmanız için domain almanız gerekmektedir. Domain alırken yaptığınız çalışmalarla ilgili bir domain almanız daha uygundur. Örneğin şarküteri  işi yapıyorsunuz diyelim. Alacağınız domain şöyle olabilir “www.——-sarkuteri.com” Yani yaptığınız işi, aldığınız domaine yansıtmanız çok daha uygun ve doğru olacaktır. Bir web sitesi iki şekilde yapılabilir. Ya siteyi baştan sona kodlayarak ya da hazır bir temanın üzerine kurarak yapılabilir. Kurumsal firmalar genellikle sitelerin baştan kodlanması gibi isteklerde bulunmaktadır. Çünkü baştan kodlanan bir sitenin üzerinde istenilen her şey daha rahat yapılabilmektedir.

     Her iki şekilde de bir web siteniz olur. Kodlama bir site üzerinde harcanan emek, hazır tema sitelere göre daha fazla olduğu için maliyeti de aynı oranda yüksek olacaktır. Yapılan sitenin mobil uyumlu olması sizin için daha doğru olur. Yapılan çalışmalarla ilgili açıklayıcı içerikler olması sizinle çalışmak isteyen kişilerin sizi daha iyi anlamasını sağlayacaktır. Girilen içeriklerin görsellerle tamamlanması da kendinizi daha iyi açıklamanızı sağlayacaktır. SEO’ya uyumlu olması da bu konuda çok önemlidir. Çünkü sitenizi yaptırdıktan belirli bir süre sonra SEO çalışması yaptırmak isterseniz, site içi SEO yaptırmanız ve onun için de harici bir ücret ödemeniz gerekir. 

 Artık sadece bir ajans , fabrika , ofis ya da şirketi belirli bir adreste kurmak yeterli değil. Artık internette var olmanız da gerekiyor. Bunu yapmak için web tasarım yaptırmanız gerekmektedir. Kurumsal bir firma olmak için; daha geniş bir alanda  varlığınızı hissettirmek için, web tasarım yaptırmanız gerekli. Sadece bulunduğunuz bina ve çevresinde  tanınmanız sizin kurumsal olabilmeniz için yeterli değil. Daha geniş coğrafyalarda çalışabilmeniz , kendinizi tanıtmanız , ürünlerinizi yada verdiğiniz hizmeti daha iyi anlatabilmek için bir web sitesi yaptırmanız gerekmektedir.

Web Tasarım hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz sağ tarafta bulunan formu doldurabilirsiniz. Veya iletişim numaramızdan hızlıca bizimle iletişim kurarak aklınıza takılan sorulara hızlıca yanıt alabilirsiniz.

web-tasarim-bukalemun-bilisim

Not Bırakın Biz Sizi Arayalım !

0 + 7 = ?

Dilerseniz birde referanslarımıza göz atın ?