Aydın Web Tasarım

     Aydın web tasarım ile dijital dünyaya hızlıca girebilmeniz mümkündür. Artık sadece bir cadde, mahalle gibi bir yerde ofis ya da dükkân açmak yeterli değildir. Akıllı telefonlar ile artık herkes internete girmekte. Web sitesi sizler için bir kimlik olma durumundadır. İnsanlar web sitenize bakarak sizler hakkında bilgi toplamakta ve iletişime bu şekilde geçmektedir. Durum böyle olunca web tasarım işletme veya ofis sahipleri için bir zorunluluk haline gelmiştir.

     Sosyal medya sayfaları ile internet dünyasında olmanız sizlere bir kazanç sağlamayacaktır aksine zarar verecektir. Bunun nedeni ise artık çocuk yaştaki kişilerin sosyal medyada olması ve sayfalar açıp onları yönetebiliyor olmalarıdır.

     Sosyal medya profesyonellikten çok amatörlüktür. Kurumsal bir iş yeri sahibi için bu amatörlük hiç bir getiri sağlamaz. Web sitenizin yanında sosyal medya sayfaları açmanız ve bu sayfalardan web sitenize yönlendirme yapmanız daha profesyonel bir harekettir ve insanların sizlere daha fazla güven duymasını sağlar. Bu sayede sektörünüzde başarılı bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

Aydın web tasarım sizlere daha fazla kazanç sağlayacağı gibi gelişen internet dünyasında da kendinizi tanıtmak için sizlere fırsat sunmaktadır.

   Web sitesi tasarlanırken dikkat edilmesi gereken kriterler vardır, mobil uyumluluk. Akıllı cihazların yayılması ve sık kullanılması web siteleri için mobil uyumluluğu zorunlu hale getirmiştir. Bu nedenle web sitenizin mobil uyumlu olması da bir zorunluluk halini almıştır. Google tarafından web sitelerinin önüne mobil uyumlu ibaresi getirilmiştir. Yani mobil cihazdan yaptığınız aramalarda mobil uyumlu olan web siteleri Google tarafından belirtilmektedir.

     İkinci dikkat edilmesi gereken husus ise SEO (arama motoru optimizasyonu) uyumlu olmasıdır. Web sitenizin SEO uyumlu olmaması bu çalışma yapılacağı zaman site içi düzenleme yapılmasını gerektirir. Bu da sizlere harici bir ücret ödeme zorunluluğu olarak geri döner.

     Aydın web tasarım çalışmaları iki şekilde sizlere sunulmaktadır. Kodlama bir tasarım yada hazır bir temanın üzerine yapılan tasarım çalışmaları. Kodlama tasarım fazla emek ve ücret gerektirdiği için çok fazla talep görmemektedir. Bir kaç tasarım dili ile yapılabilmektedir. Hangi dilin kullanıldığı bir ziyaretçi açısından önemli değildir. Bu dillerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz; HTML, Css, PHP, Aspx…. Bu diller ile istediğiniz şekilde bir site tasarlamak mümkündür.

     Hazır tema üzerine yapılan çalışmalar sonucu web sitesi tasarlamak hem daha az emek hem de daha az maliyetlidir.  Sektörünüze uygun bir tema seçilir ve istediğiniz şekilde düzenleme yapılarak hazırlanır. Bu temalar mobil uyumlu olduğu için harici bir ücret ödeme zorunluluğu ortadan kalkar.

Bukalemun Bilişim olarak Aydın web tasarım çalışmalarımızla sizler için web sitesi tasarlamak bizleri gururlandıracağı gibi sizleri referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

Aydın Web Tasarım hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz sağ tarafta bulunan formu doldurabilirsiniz. Veya iletişim numaramızdan hızlıca bizimle iletişim kurarak aklınıza takılan sorulara hızlıca yanıt alabilirsiniz.

aydın web tasarım

Not Bırakın Biz Sizi Arayalım !

1 + 1 = ?

Dilerseniz birde referanslarımıza göz atın ?