Bursa Web Tasarım

     Bursa web tasarım kendinizi tanıtmanız için ve kurumsal bir firma olabilmeniz için gereklidir. “Neden web sitesi için para verelim sosyal medyadan kendimizi tanıtıyoruz” diyebilirsiniz. Fakat sadece sosyal medya ile dijital ortamda kendinizi tanıtmak yeterli değildir. Sosyal medya sayfası bir çocuk tarafından bile kullanılmakta. Bu nedenle müşterileri adayları sizler hakkında olumsuz  düşüncelere kapılabilir.

Bir web sitesi ile kendinizi tanıtmak sizinle iletişime geçmek isteyen bir kişi için daha olumlu etkiler yaratacaktır. Web sitesi kurumsal kimlik çalışmalarının bir parçasıdır.

     Bursa web tasarım ile yaptığınız çalışmaları, referanslarınızı, yaptığınız işte ne kadar iyi olduğunuzu ispatlamanız daha kolay olacaktır. Bu sayede insanların ön yargıları kırılabilir ve sizler hakkında daha olumlu düşünebilir.

     Web sitesi çalışmaları iki şekilde yapılmaktadır. Kodlama veya hazır tema üzerine yapılan siteler. Hangisini size daha uygun ise onu yaptırmanız yeterlidir. Aradaki farkı şöyle açıklayabiliriz. Kodlama bir site ücret olarak daha fazladır. Mobil uyumluluk için ayrıca tekrar yazılmalıdır. Bu da ücreti daha da arttıracaktır. Hazır temalı web siteleri daha uygun bir ücret ile yapılabilir. Ayrıca mobil cihazlara uyumlu olur ve harici ücret ödemek zorunda kalmazsınız.


Bursa web tasarım ile web sitenizi yaptırırken dikkat etmeniz gereken bir nokta ise  SEO’ya uyumlu olmasıdır. Web siteniz SEO için uygun değil ise SEO çalışmalarına başlanmadan önce site içi düzenleme yapılır ve bu düzenleme için harici ücret talep edilir. Bu nedenle web siteniz için hem mobile hem de SEO’ya uyumlu olmasına dikkat ediniz.

     Web tasarıma ilgi duyan kişiler için web tasarım dillerine hakim olmak gerekmektedir. İster kodlama isterse hazır temalı bir web sitesi yapmak için bu dilleri bilmeniz gerekir; HTML, CSS, PHP, Aspx. Bu dilleri öğrenmek sabırlı olmanıza ve zamana dayalıdır. Birde kod mizampajinı doğru şekilde yazmanız çok önemlidir. Bizim ilgi duyan kişilere tavsiyemiz HTML dilini öğrenerek başlamasıdır. Bu dilin mantığını kavradıktan sonra diğer dillerde daha rahat kodlama yapabilir ve istediğiniz bir tasarım haline getirebilirsiniz.

     Bukalemun Bilişim olarak sizlere Bursa web tasarım hizmetimiz ile çözüm ortağı olmak, size uygun bir web sitesi tasarlamak ve sizleri referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

Bursa Web Tasarım hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz sağ tarafta bulunan formu doldurabilirsiniz. Veya iletişim numaramızdan hızlıca bizimle iletişim kurarak aklınıza takılan sorulara hızlıca yanıt alabilirsiniz.

bursa web tasarım

Not Bırakın Biz Sizi Arayalım !

4 + 0 = ?

Dilerseniz birde referanslarımıza göz atın?