İzmir Web Tasarım

     İzmir web tasarım ile yapılan çalışmalar sayesinde üç büyük ilimizden biri olan İzmir’de, tanıtımınızı yapmak ve dijital ortamda kalıcı olmak çok önemlidir. Bu nedenle kendinizi tanıtmanız , yaptığınız işte ne kadar başarılı olduğunuzu ispatlamanız dijital ortama ne kadar ayak uydurduğunuzla alakalı bir durumdur. Sosyal medyada aktif olmanız size bir başarı sağlayamaz. Bunun nedeni ise 15 yaşındaki bir çocuk da sosyal medyada sayfa açıp aktif kullanabilir. Siz bir işletme ya da kurum olarak bir web sitesi yaptıramadığınız sürece insanların gözünde hoş karşılanmazsınız. Tabi ki sosyal medyada olmanız önemli. Fakat sosyal medyada web sitenizin url’sini paylaşarak insanları web sitenize yönlendirmeniz ve insanların sizin hakkında daha ciddi düşünmesine neden olacaktır. Web sitesi sizlerin kurumsal kimliğinin bir parçasıdır. Size değer katan ve sizleri internet dünyasında tutan web sitesi sadece bir sokak ya da mahalleye değil dünyaya açılmanızı sağlamaktadır.

     İzmir web tasarım dünyasında var olmanız işinize ve sizinle çalışmak isteyen kişi ve kurumlara ne kadar değer verdiğinizi gösterir. İşinizi ve referanslarınızı insanlara daha rahat tanıtma avantajına sahip olursunuz.

     Web Tasarım alanında sizlere sunulabilecek iki çeşit tasarım şekli vardır. Baştan sona kodlanan bir site veya hazır tema üzerine yapılan çalışmalar olmak üzere.

     Kodlama ile yapılan tasarım çalışmaları yapan kişi için çok fazla emek ve zamana dayalı bir çalışmadır. Bir kaç tasarım dili ile karmaşık bir şekilde tasarlanmaktadır. Her satır için kod yazılmakta ve sizlere sunulmaktadır. HTML , CSS, PHP, Aspx gibi diller kullanılarak sizler için uygun bir tasarım haline getirilen bir web sitesi yapılabilmektedir.

     Hazır tema yöntemi ile yapılan siteler daha basit bir şekilde yapılmaktadır. Size ve yaptığınız işe uygun bir tema ile birlikte istenilen şekile getirilebilir ve sizlere sunulabilir.

     İki tasarım da sizler için uygun olabilir. Artı ve eksi yönleri tartışmaya açıktır. Fakat hazır temalar mobil uyumlu şekilde olmaktadır. Fakat kodlama yöntemi ile mobil cihaz için ayrı bir tasarım yapılmak zorundadır. Bu nedenle maliyeti de yükselmektedir. Hazır tema ile yapılan sitelerin fiyatları daha uygun olmaktadır.

   İzmir web tasarım sizlere dijital ortamda kalıcı olmayı sunmaktadır.

     Web sitesi tasarlamak isterseniz yukarıda saydığımız tasarım dillerine hakim olmanız gerekmektedir. Bizim tavsiyemiz HTML dilini öğrenerek başlamanız. Çünkü sizlere gereken altyapıyı verebilecek ve diğerlerine gire daha basit olan HTML’dir. Daha sonra CSS öğrenerek daha iyi tasarımlar yapmanız mümkündür. Fakat yaptığınız kodların belirli bir mizampaj ile yazılması gerekmektedir.

Bukalemun Bilişim olarak İzmir web tasarım çalışmalarımızla sizler için bir web sitesi tasarlamak bizi mutlu edecektir.

İzmir Web Tasarım hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz sağ tarafta bulunan formu doldurabilirsiniz. Veya iletişim numaramızdan hızlıca bizimle iletişim kurarak aklınıza takılan sorulara hızlıca yanıt alabilirsiniz.

izmir web tasarım

Not Bırakın Biz Sizi Arayalım !

2 + 3 = ?

Dilerseniz birde referanslarımıza göz atın ?